Роул Плей на Чародейките.
Здравей добре дошъл в официалния Роул Плей форум на Чародейките.Регистрирай се,създай си герой и най-важното забавлявай се !

Изабела Халиуел
Роул Плей на Чародейките.
Здравей добре дошъл в официалния Роул Плей форум на Чародейките.Регистрирай се,създай си герой и най-важното забавлявай се !

Изабела Халиуел
Роул Плей на Чародейките.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Българския Роул Плей на Чародейките.Забавлявайте се,
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Изабела Халиуел (445)
Създаване на зооморфа I_vote_lcapСъздаване на зооморфа I_voting_barСъздаване на зооморфа I_vote_rcap 
Аня ♥ (122)
Създаване на зооморфа I_vote_lcapСъздаване на зооморфа I_voting_barСъздаване на зооморфа I_vote_rcap 
Били Джонсън (94)
Създаване на зооморфа I_vote_lcapСъздаване на зооморфа I_voting_barСъздаване на зооморфа I_vote_rcap 
Катерина Халиуел (84)
Създаване на зооморфа I_vote_lcapСъздаване на зооморфа I_voting_barСъздаване на зооморфа I_vote_rcap 
Мелинда Халиуел (52)
Създаване на зооморфа I_vote_lcapСъздаване на зооморфа I_voting_barСъздаване на зооморфа I_vote_rcap 
Деймън Коул Търнър (29)
Създаване на зооморфа I_vote_lcapСъздаване на зооморфа I_voting_barСъздаване на зооморфа I_vote_rcap 
Елена Халиуел ♥ (22)
Създаване на зооморфа I_vote_lcapСъздаване на зооморфа I_voting_barСъздаване на зооморфа I_vote_rcap 
Джъстин Хартли (20)
Създаване на зооморфа I_vote_lcapСъздаване на зооморфа I_voting_barСъздаване на зооморфа I_vote_rcap 
Харпър Колинс (15)
Създаване на зооморфа I_vote_lcapСъздаване на зооморфа I_voting_barСъздаване на зооморфа I_vote_rcap 
Теса (14)
Създаване на зооморфа I_vote_lcapСъздаване на зооморфа I_voting_barСъздаване на зооморфа I_vote_rcap 
Latest topics
» Създаване на бог/богиня
Създаване на зооморфа Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 12:54 am by shey91

» Създаване на вещица!
Създаване на зооморфа Icon_minitimeПет Юли 22, 2011 6:43 am by rum4eto

» Другарче за РП !
Създаване на зооморфа Icon_minitimeПет Фев 11, 2011 4:32 pm by Били Джонсън

» Конкурс за модератори!
Създаване на зооморфа Icon_minitimeЧет Фев 03, 2011 11:41 am by Бела Дъглас

» Създаване на зооморфа
Създаване на зооморфа Icon_minitimeВто Фев 01, 2011 12:57 pm by Бела Дъглас

» Нашите Приятели !
Създаване на зооморфа Icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 6:31 am by Изабела Халиуел

» Нека бъдем Приятлеи
Създаване на зооморфа Icon_minitimeСря Яну 26, 2011 4:07 pm by Алисън Холт

» Записване за магическото училище!!!!
Създаване на зооморфа Icon_minitimeПет Яну 14, 2011 12:10 pm by Селена Гомез

» Поляната до мрачната гора
Създаване на зооморфа Icon_minitimeПет Яну 14, 2011 6:31 am by Изабела Халиуел

Бял Тигър
Създаване на зооморфа 2774675t
Часовник
Посещения
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 10, на Нед Юли 02, 2017 9:54 am

 

 Създаване на зооморфа

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Изабела Халиуел
♥ГлАвНо_АдМинЧеЕ ♥
♥ГлАвНо_АдМинЧеЕ ♥
Изабела Халиуел


Майка;Баща : Майка - Чародейка ; Баща - Купидон
Ниво : 2/10
Придобити сили: : Копира силите на околните само като е близко до тях.
Първична сила: : Проекция
Купидонска кръв: : Да
Уайтуайтърска кръв: : Не
Пол : Female Брой мнения : 445
Точки: : 150544
Години на героя: : 33
Местожителство Местожителство : Сан Франсиско
Работа/Хоби : вещерство/модел;танцъорка
Гадже : Търся си

Създаване на зооморфа Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на зооморфа   Създаване на зооморфа Icon_minitimeСъб Дек 25, 2010 5:55 am

Име:
Години:
Характер:
Превръща се в:
История:
Допълнителна информация:
Снимка:
Върнете се в началото Go down
https://the-charmed-ones.bulgarianforum.net
Бела Дъглас

Бела Дъглас


Майка;Баща : майка и баща - хора
Ниво : err.. idk
Придобити сили: : ..
Първична сила: : телекинеза
Купидонска кръв: : не
Уайтуайтърска кръв: : не
Пол : Female Брой мнения : 4
Точки: : 145540
Години на героя: : 26
Местожителство Местожителство : every night is different.. ;]]
Работа/Хоби : male .. heartbreaker .. ;D
Гадже : nowp. - 4 now .. ;]

Създаване на зооморфа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на зооморфа   Създаване на зооморфа Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 11:23 am

Име: Бела Дъглас
Години: 21
Превръща се в: lynx-lynx (рис)
Сила: телекинеза
История: Родена в последното десетилетие на XX век, имам различно детство от повечето деца със семейство като моето. Не бяхме никак богати. Даже едвам свързвахме двата края... Но аз бях щастлива. Имах дом, семейство и приятели, с които да играя по цял ден.
Когато бях на десет баща ми получи работа - дресьор на кучетата на един богаташ. В офертата за работа беше включена и къща за дресьора и семейството му, така че се преместихме - аз, майка ми и баща ми.
Богаташът имаше син - две години по-голям от мен. Харесах го откакто го видях, но той не ме забелязваше. Беше богат, имаше страхотно гадже и чудесни приятели, а аз... аз бях никоя. Просто дъщеря на един от служителите на баща му. Нещата, които споделяхме бе любовта към животните и общата рождена дата.
На четиринайстия ми рожден ден - той ставаше на шестнайсет - се случи нещо, което промени живота ми.. или може би не както това, което се случи три години по-късно. Техните направиха купон за рождения му ден и аз бях поканена. Понеже беше и мой рожден ден нашите ми бяха дали пари. С тях си купих рокля, аксесоари и обувки, и отидох на купона. Сред неговите приятели имаше и такива, които бяха и мои. Или по-точно едно момиче, което ми бе истинска приятелка. Въпросното момиче знаеше всичко за мен, а аз - всичко за нея. Онази вечер ми подари малко кученце. Отидох при Крис, да му честитя рождения ден.. И тогава се случи - той ме видя, може би беше заради кучето. Говорихме си цяла нощ и оттогава станахме най-добри приятели. Правехме всичко заедно - разхождахме Джери, ходехме на кино и заедно празнувахме рождения си ден. Това продължи три години.
На седемнайстия ми рожден ден - негов деветнайсти - Крис ме извика в градината и ми каза:
- Обичам те! Ти си всичко за мен!
Не знаех какво да кажа, но тайно се надявах този ден да дойде. Исках да го попитам откога е така, откога са чувствата му, но той запечата устните ми с, така мечтаната, целувка. Десет минути по-късно зададох въпроса си.
- Щом те видях ти ме заслепи с красотата си. Мислех да те заговоря, исках, но никога не останахме сами. Последните три години бяха най-прекрасните в живота ми. Може би ти не чувстваш същото, което и аз, но трябваше да ти кажа. - отвърна той. Не знаех как да му кажа, че изпитвам същото затова просто го целунах. Същата нощ се любихме. Заспах рано сутринта, а когато се събудих мястото до мен бе празно. Цял ден не се видяхме. Денят прерасна в седмица, седмицата в две. Пробвах да му звънна, но не вдигаше. Два месеца по-късно му се обадих отново, но не от своя мобилен. Той вдигна.
- Крис ...
- Не мога да говоря. - каза и затвори. Почти не се прибираше. Баща му се притесняваше. Допита се до мен - случайно дали знам къде е. Разказах му разговора ни и той се поуспокои - поне знаеше, че е добре. Звъннах на приятелите му и на бившето му гадже. Не вярвах, че се е върнал при нея след случилото се между нас, но все пак й звъннах. Не знаеха нищо. След около седмица научих от баща му, че са говорили. Две седмици по-късно се прибра. Късно вечерта. Щом влезе изтичах при него с молбата да ми обясни. Не го направи. Когато излезе отново го последвах. Отиде в един мотел, влязох след него. Десет минути по-късно видях човека, които обичах и бившата си най-добра приятелка заедно. Тя ме догони и поиска да обясни.
- Какво ще ми обясниш?! Че зад гърба ми спа с човека, който обичах, вместо да си до мен и да ме утешаваш, че ме пренебрегва. - появи се и Ромео. - Ами ти?! Обясняваш ми се в любов, че не можеш да живееш без мен, че съм всичко за теб, спиш с мен и после изчезваш!? Не вдигаш телефона си, затвори, когато разбра, че звъня аз. - тя се разплака, той наведе глава, а аз видях нещо, за което досега съм била сляпа. - Били сте заедно! ...
- Бела, аз ... - Жулиета проговори. Впих поглед в нейния и тя моментално замълча.
- Баща ти и приятелите ти умряха от притеснение.... Ами аз? Не помисли ли поне веднъж за мен? Не се ли почувства виновен? Поне за миг!?!! - и двамата мълчаха. Осъзнах, че съм права. Излязох от мотела и три дни по-късно се прибрах вкъщи. Не, това не бе моят дом, но го наричах така, защото семейството ми беше там. Затворих се в себе си. Не пропусках нищо и никой отникъде.
Скоро дойде двадесет и четвърти юни - рожденият ми ден.. Осемнайстият. Същата вечер се трансформирах за пръв път. Тичах през гората, усещах вятъра и не разбирах какво ми се е случило. Зададох няколко въпроса на нашите. Оказа се, че прадядо ми се е трансформирал - като мен. Мислели, че е спряло със смъртта му, но ето, че не е. Наслаждавах се година на вкуса на свободата. През следващата се запознах с много хора, които, естествено, не знаеха за малката ми тайна. Нямах приятели нито сред момичетата, нито сред момчетата. Но те - момчетата - си мислеха друго щом преспивах с тях. Обиколих много места, които сякаш си приличаха. Навсякъде имаше наркотици, алкохол и мъже. Аз консумирах само последните две. Карах ги да се влюбят в мен, преспивах с тях, а на сутринта изчезвах. Съкрушени, те, веднага идваха и задаваха въпроси, но аз им разбивах сърцето с последните думи, които чух от Кристофър Степ:
- Не мога да говоря!
И ето ме сега тук - на следващото място, при следващото "Не мога да говоря". Но кой знае.. може би тук щях да се задържа по-дълго, щях да се променя - за добро или може би не.

Характер: Когато ме видят за пръв път, хората си казват "тази е кучка", а истината е, че май наистина съм. Егоист, на който не му пука за другите. Непукист, който не се интересува от мнението на хората за него. Купонджийка по душа и призвание - от две години насам. Такава ме направиха Кристофър Степ и Дейна Рийд. Но дълбоко, много, много дълбоко в душата си, аз нямам нищо общо с личността описана по-горе. Там, в онова кътче, съм ранимо, чувствително и копнеещо за романтика и любов момиче. Момиче, мечтаещо да срещне подходящия мъж, да се ожени, да изгради кариера, да роди и да отгледа деца. Там, дълбоко, дълбоко в душата си съм такава. Но само там. Изградила съм си черупка и никой не може да я пробие.

Снимка:
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Изабела Халиуел
♥ГлАвНо_АдМинЧеЕ ♥
♥ГлАвНо_АдМинЧеЕ ♥
Изабела Халиуел


Майка;Баща : Майка - Чародейка ; Баща - Купидон
Ниво : 2/10
Придобити сили: : Копира силите на околните само като е близко до тях.
Първична сила: : Проекция
Купидонска кръв: : Да
Уайтуайтърска кръв: : Не
Пол : Female Брой мнения : 445
Точки: : 150544
Години на героя: : 33
Местожителство Местожителство : Сан Франсиско
Работа/Хоби : вещерство/модел;танцъорка
Гадже : Търся си

Създаване на зооморфа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на зооморфа   Създаване на зооморфа Icon_minitimeВто Фев 01, 2011 10:23 am

Одобрена ис добре дошла,извинявам се за забавянето ;) Страхотен герой ;)
Върнете се в началото Go down
https://the-charmed-ones.bulgarianforum.net
Бела Дъглас

Бела Дъглас


Майка;Баща : майка и баща - хора
Ниво : err.. idk
Придобити сили: : ..
Първична сила: : телекинеза
Купидонска кръв: : не
Уайтуайтърска кръв: : не
Пол : Female Брой мнения : 4
Точки: : 145540
Години на героя: : 26
Местожителство Местожителство : every night is different.. ;]]
Работа/Хоби : male .. heartbreaker .. ;D
Гадже : nowp. - 4 now .. ;]

Създаване на зооморфа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на зооморфа   Създаване на зооморфа Icon_minitimeВто Фев 01, 2011 12:57 pm

Благодаря, няма проблем ии отново благодаря. (:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Създаване на зооморфа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на зооморфа   Създаване на зооморфа Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на зооморфа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Създаване на фея
» Създаване на купидон!
» Създаване на човек
» Създаване на ДаркУайтър
» Създаване на Аватари

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Роул Плей на Чародейките. :: Начало и всичко важно! :: Създаване на герой-
Идете на: