Роул Плей на Чародейките.
Здравей добре дошъл в официалния Роул Плей форум на Чародейките.Регистрирай се,създай си герой и най-важното забавлявай се !

Изабела Халиуел
Роул Плей на Чародейките.
Здравей добре дошъл в официалния Роул Плей форум на Чародейките.Регистрирай се,създай си герой и най-важното забавлявай се !

Изабела Халиуел
Роул Плей на Чародейките.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Българския Роул Плей на Чародейките.Забавлявайте се,
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Изабела Халиуел (445)
Скритата част от Подземното царство I_vote_lcapСкритата част от Подземното царство I_voting_barСкритата част от Подземното царство I_vote_rcap 
Аня ♥ (122)
Скритата част от Подземното царство I_vote_lcapСкритата част от Подземното царство I_voting_barСкритата част от Подземното царство I_vote_rcap 
Били Джонсън (94)
Скритата част от Подземното царство I_vote_lcapСкритата част от Подземното царство I_voting_barСкритата част от Подземното царство I_vote_rcap 
Катерина Халиуел (84)
Скритата част от Подземното царство I_vote_lcapСкритата част от Подземното царство I_voting_barСкритата част от Подземното царство I_vote_rcap 
Мелинда Халиуел (52)
Скритата част от Подземното царство I_vote_lcapСкритата част от Подземното царство I_voting_barСкритата част от Подземното царство I_vote_rcap 
Деймън Коул Търнър (29)
Скритата част от Подземното царство I_vote_lcapСкритата част от Подземното царство I_voting_barСкритата част от Подземното царство I_vote_rcap 
Елена Халиуел ♥ (22)
Скритата част от Подземното царство I_vote_lcapСкритата част от Подземното царство I_voting_barСкритата част от Подземното царство I_vote_rcap 
Джъстин Хартли (20)
Скритата част от Подземното царство I_vote_lcapСкритата част от Подземното царство I_voting_barСкритата част от Подземното царство I_vote_rcap 
Харпър Колинс (15)
Скритата част от Подземното царство I_vote_lcapСкритата част от Подземното царство I_voting_barСкритата част от Подземното царство I_vote_rcap 
Теса (14)
Скритата част от Подземното царство I_vote_lcapСкритата част от Подземното царство I_voting_barСкритата част от Подземното царство I_vote_rcap 
Latest topics
» Създаване на бог/богиня
Скритата част от Подземното царство Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 12:54 am by shey91

» Създаване на вещица!
Скритата част от Подземното царство Icon_minitimeПет Юли 22, 2011 6:43 am by rum4eto

» Другарче за РП !
Скритата част от Подземното царство Icon_minitimeПет Фев 11, 2011 4:32 pm by Били Джонсън

» Конкурс за модератори!
Скритата част от Подземното царство Icon_minitimeЧет Фев 03, 2011 11:41 am by Бела Дъглас

» Създаване на зооморфа
Скритата част от Подземното царство Icon_minitimeВто Фев 01, 2011 12:57 pm by Бела Дъглас

» Нашите Приятели !
Скритата част от Подземното царство Icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 6:31 am by Изабела Халиуел

» Нека бъдем Приятлеи
Скритата част от Подземното царство Icon_minitimeСря Яну 26, 2011 4:07 pm by Алисън Холт

» Записване за магическото училище!!!!
Скритата част от Подземното царство Icon_minitimeПет Яну 14, 2011 12:10 pm by Селена Гомез

» Поляната до мрачната гора
Скритата част от Подземното царство Icon_minitimeПет Яну 14, 2011 6:31 am by Изабела Халиуел

Бял Тигър
Скритата част от Подземното царство 2774675t
Часовник
Посещения
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 10, на Нед Юли 02, 2017 9:54 am

 

 Скритата част от Подземното царство

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Деймън Коул Търнър
± Полу-Вещица,Полу-Демон ±
± Полу-Вещица,Полу-Демон ±
Деймън Коул Търнър


Майка;Баща : Майка-чародейка;Баща-Изворът на злото
Ниво : 10/10
Придобити сили: : Проекция и Силов Щит
Първична сила: : Телекинеза
Купидонска кръв: : не
Уайтуайтърска кръв: : не
Пол : Male Брой мнения : 29
Точки: : 147569
Години на героя: : 36
Местожителство Местожителство : Сан Франциско
Работа/Хоби : Работи в адвокатската кантора
Гадже : ноуп

Скритата част от Подземното царство Empty
ПисанеЗаглавие: Скритата част от Подземното царство   Скритата част от Подземното царство Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 12:01 pm

Там са книгата на злото Гримоа и Източникът. Мястото е защитено с черна магия и никой нежелан не може да премине.

Скритата част от Подземното царство 270px-Grimoire_2

Скритата част от Подземното царство 800px-Seersourcegrimoire2
Книгата бива хвърлена във вулкан от Лео Уаят. Тъй като е неразрушима, огнената лава не й вреди. 5 години след това е намерена.
Върнете се в началото Go down
Деймън Коул Търнър
± Полу-Вещица,Полу-Демон ±
± Полу-Вещица,Полу-Демон ±
Деймън Коул Търнър


Майка;Баща : Майка-чародейка;Баща-Изворът на злото
Ниво : 10/10
Придобити сили: : Проекция и Силов Щит
Първична сила: : Телекинеза
Купидонска кръв: : не
Уайтуайтърска кръв: : не
Пол : Male Брой мнения : 29
Точки: : 147569
Години на героя: : 36
Местожителство Местожителство : Сан Франциско
Работа/Хоби : Работи в адвокатската кантора
Гадже : ноуп

Скритата част от Подземното царство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата част от Подземното царство   Скритата част от Подземното царство Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 12:07 am

Прехвърлих се в Подземното царство. След няколко минути трябваще и гадателката да е тук. Бях подразнен от тези вещици Халиуел. Винаги си мислеха, че знаят всичко и са непобедими, но грешаха и аз щях да им го докажа.
Гадателката дойде. Лицето й изразяваше безпокойство.
- Викали сте ме.
- Да! Искам да използваш дарбата си и да ми кажеш какво следва!
Тя се концентрира и очите й побеляха след минута. Настаних се на един стол и зачаках видението да свърши...
Очите й отново възвърнаха предишният си цвят. Тя се приближи и ми разказа какво е видяла. Усмивката ми се появи и отново се прехвърлих.
Върнете се в началото Go down
Мелинда Халиуел
๑ Полу-Вещица/Вещер,Полу-Уайтуайтър ๑
๑ Полу-Вещица/Вещер,Полу-Уайтуайтър ๑
Мелинда Халиуел


Майка;Баща : Майка-Вещица;Баща-Ангел
Ниво : 1/10
Придобити сили: : Ледена Ефира
Първична сила: : Замръзяване на времето
Купидонска кръв: : не
Уайтуайтърска кръв: : да
Пол : Female Брой мнения : 52
Точки: : 147844
Години на героя: : 30
Местожителство Местожителство : Сан Франциско
Работа/Хоби : вещерство/работи на смени при майка си в П3;помага на Пейдж и Лео в Магическото училище
Гадже : Няма

Скритата част от Подземното царство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата част от Подземното царство   Скритата част от Подземното царство Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 7:41 am

Всичко стана толкова бързо, че дори в началото не разбрах къде се намирам. Бях ударила главата си. Болеше ме. Не само тя, а и цялото ми тяло. Имаше някакъв прозрачен газ, който затрудняваше дишането ми. Закашлях се, опитвайки да се изправя. Огледах се наоколо и видях Изабела до мен.
- Из! Събуди се! Добре ли си? - тя също бе паднала на камък.
Огледах се наоколо. Имаше мъгла. Разни рафтове книги и... една особено голяма книга, издигната на пиедестал. Напомняше ми за една, която бях срещала в Книгата на Сенките. Погледнах към другият ъгъл, в който повален на земята стоеше Уаят.
Върнете се в началото Go down
Изабела Халиуел
♥ГлАвНо_АдМинЧеЕ ♥
♥ГлАвНо_АдМинЧеЕ ♥
Изабела Халиуел


Майка;Баща : Майка - Чародейка ; Баща - Купидон
Ниво : 2/10
Придобити сили: : Копира силите на околните само като е близко до тях.
Първична сила: : Проекция
Купидонска кръв: : Да
Уайтуайтърска кръв: : Не
Пол : Female Брой мнения : 445
Точки: : 150994
Години на героя: : 33
Местожителство Местожителство : Сан Франсиско
Работа/Хоби : вещерство/модел;танцъорка
Гадже : Търся си

Скритата част от Подземното царство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата част от Подземното царство   Скритата част от Подземното царство Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 7:48 am

Паднах на земята и си разкървих коляното.Тихо изпсувах и реших да го излекувам с проекцията,но нищо не стана.Оу,май не се шегуваше..След секунди и Мелинда падна до мене на земята.Но нямах сили да я погледна,всичко ми пречерня.
-Из,добре ли си,събуди се?
Не,нямаше да припадам като някоя лигла по филмите.Успях да се изправя на лакти и ми се змаи света,но видях Мелинда да се опитва да свести Уайат..
Върнете се в началото Go down
https://the-charmed-ones.bulgarianforum.net
Деймън Коул Търнър
± Полу-Вещица,Полу-Демон ±
± Полу-Вещица,Полу-Демон ±
Деймън Коул Търнър


Майка;Баща : Майка-чародейка;Баща-Изворът на злото
Ниво : 10/10
Придобити сили: : Проекция и Силов Щит
Първична сила: : Телекинеза
Купидонска кръв: : не
Уайтуайтърска кръв: : не
Пол : Male Брой мнения : 29
Точки: : 147569
Години на героя: : 36
Местожителство Местожителство : Сан Франциско
Работа/Хоби : Работи в адвокатската кантора
Гадже : ноуп

Скритата част от Подземното царство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата част от Подземното царство   Скритата част от Подземното царство Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 7:59 am

След около 5 минути се върнаха в съзнание. Днес сигурно най-голямото движение което можеха да постигнат са две крачки утре две пълзения на третия ден две думи и към 5-6 вече нямаше да има нищо. Отидох при Изабела и я повдигнах леко до седнало положение.
- Е какво ще кажеш, сестричке? Не съм ли добър? - засмях се.
През това време Мелинда крещеше на Уаят.
- Остави го. Само си хабиш силите.
Но тя продължи и се наложи да се намеся. Не исках тримата да са на едно място. Можеше да им хрумне нещо. Въпреки че заклинанията бяха многобройни, това бяха дъщерите и синът на Чародейките. Не исках да стават гафове.
Колкото и да се опитвах по лесния начин да отдалеча малката от брат й, тя толкова повече се дърпаше. Накрая се ядосах, хванах я през кръста и въпреки крясъците й я оставих в другият край на стаята.
- Казах ти да не си хабиш силите.
Върнете се в началото Go down
Мелинда Халиуел
๑ Полу-Вещица/Вещер,Полу-Уайтуайтър ๑
๑ Полу-Вещица/Вещер,Полу-Уайтуайтър ๑
Мелинда Халиуел


Майка;Баща : Майка-Вещица;Баща-Ангел
Ниво : 1/10
Придобити сили: : Ледена Ефира
Първична сила: : Замръзяване на времето
Купидонска кръв: : не
Уайтуайтърска кръв: : да
Пол : Female Брой мнения : 52
Точки: : 147844
Години на героя: : 30
Местожителство Местожителство : Сан Франциско
Работа/Хоби : вещерство/работи на смени при майка си в П3;помага на Пейдж и Лео в Магическото училище
Гадже : Няма

Скритата част от Подземното царство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата част от Подземното царство   Скритата част от Подземното царство Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 8:04 am

- Махни си ръцете от мен! - извиках и започнах отново да се боря. Тялото обаче ме предаде. Кашлицата и изтощението завзеха контрола над него и опитите ми да се измъкна спряха. Седнах на земята и се загледах в Уаят. Той бавно започваше да се свестява.
- Уаят? - повиках го тихо. Не ми стигаха силите да го извикам като преди.
- Какво правите тук? - попита той и се надигна от земята. Как се движеше?! Ооо да. Мисля, че пренебрегнах факта, че силите им са сходни. Щом беше наред, тогава защо не се телепортираше?!
Върнете се в началото Go down
Изабела Халиуел
♥ГлАвНо_АдМинЧеЕ ♥
♥ГлАвНо_АдМинЧеЕ ♥
Изабела Халиуел


Майка;Баща : Майка - Чародейка ; Баща - Купидон
Ниво : 2/10
Придобити сили: : Копира силите на околните само като е близко до тях.
Първична сила: : Проекция
Купидонска кръв: : Да
Уайтуайтърска кръв: : Не
Пол : Female Брой мнения : 445
Точки: : 150994
Години на героя: : 33
Местожителство Местожителство : Сан Франсиско
Работа/Хоби : вещерство/модел;танцъорка
Гадже : Търся си

Скритата част от Подземното царство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата част от Подземното царство   Скритата част от Подземното царство Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 8:13 am

Ъггхх,ако имах сили щях да се изкрещя так,че да разкъря ушите на онова копеленце,ако имах шанс щях да го убия без да се замисля,нищо че ми беше полу-брат.Пак беше едно злобно демонично същество което не трябва да съществува.
Върнете се в началото Go down
https://the-charmed-ones.bulgarianforum.net
Деймън Коул Търнър
± Полу-Вещица,Полу-Демон ±
± Полу-Вещица,Полу-Демон ±
Деймън Коул Търнър


Майка;Баща : Майка-чародейка;Баща-Изворът на злото
Ниво : 10/10
Придобити сили: : Проекция и Силов Щит
Първична сила: : Телекинеза
Купидонска кръв: : не
Уайтуайтърска кръв: : не
Пол : Male Брой мнения : 29
Точки: : 147569
Години на героя: : 36
Местожителство Местожителство : Сан Франциско
Работа/Хоби : Работи в адвокатската кантора
Гадже : ноуп

Скритата част от Подземното царство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата част от Подземното царство   Скритата част от Подземното царство Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 8:29 am

Уайат се бе събудил и ги питаше какво правеха тук.
- Дойдоха докато ти "спеше". - отвърнах му с насмешка.
- Добре, хайде да приключваме с това! - отвърна хладнокръвно той. Дръпнах една завеса. Там имаше врата. Отворих я и му направих път. Влезнах след него и я затворих.
- Какво смяташ да правиш? - попитах го.
- Не знам все още. - отвърна той и седна на един от двата стола пред масата. Отидох до другия реших да му предложа нещо.
- Ако искаш не им казвай.
- Няма смисъл. И тъй иначе ще разберат. - подсмихна се. - Нали ти казах за добрата страна на Уайат. Тя се бори в мен и особено сега. Иска да ги освободя.
- Но ти няма да го направиш. - щом Уайат дойде тук долу се промени изцяло. Знаех, че има някаква тъмна страна у него, но дори не предполагах, че ще излезе. Беше ми казал, че ще ми помогне.
- Пусни едната. - отговори ми той.
- ... добре. Имаш ли специални претенции коя? - засмях се, а той поклати глава. - Добре тогава!
Върнах се в другата стая. Отворих портал и се прилрижих към Изабела.
- Изкара късмет, сестричке! Свободна си засега.
Тикнах я към портала и го затворих след това.
Върнете се в началото Go down
Изабела Халиуел
♥ГлАвНо_АдМинЧеЕ ♥
♥ГлАвНо_АдМинЧеЕ ♥
Изабела Халиуел


Майка;Баща : Майка - Чародейка ; Баща - Купидон
Ниво : 2/10
Придобити сили: : Копира силите на околните само като е близко до тях.
Първична сила: : Проекция
Купидонска кръв: : Да
Уайтуайтърска кръв: : Не
Пол : Female Брой мнения : 445
Точки: : 150994
Години на героя: : 33
Местожителство Местожителство : Сан Франсиско
Работа/Хоби : вещерство/модел;танцъорка
Гадже : Търся си

Скритата част от Подземното царство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата част от Подземното царство   Скритата част от Подземното царство Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 8:40 am

Както си стоях и стисках зъби от яд,господинчото дойде и ми каза,че съм изваидла късмет.Завъртях очи и когато най-малко очаквах той ме хвана и ме върна обратно през портала и се озовах пак на моста и от там се телепортирах в имението.
Върнете се в началото Go down
https://the-charmed-ones.bulgarianforum.net
Мелинда Халиуел
๑ Полу-Вещица/Вещер,Полу-Уайтуайтър ๑
๑ Полу-Вещица/Вещер,Полу-Уайтуайтър ๑
Мелинда Халиуел


Майка;Баща : Майка-Вещица;Баща-Ангел
Ниво : 1/10
Придобити сили: : Ледена Ефира
Първична сила: : Замръзяване на времето
Купидонска кръв: : не
Уайтуайтърска кръв: : да
Пол : Female Брой мнения : 52
Точки: : 147844
Години на героя: : 30
Местожителство Местожителство : Сан Франциско
Работа/Хоби : вещерство/работи на смени при майка си в П3;помага на Пейдж и Лео в Магическото училище
Гадже : Няма

Скритата част от Подземното царство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата част от Подземното царство   Скритата част от Подземното царство Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 10:58 am

На лицето ми се появи бегла усмивка. Имаше шанс да се измъкнем от тук. Не знам какво бе станало зад онази завеса, но Уаят бе успял да ни помогне. Скоро нашите щяха да намерят някакво решение и да ни измъкнат от тук.
Не можех да свържа обзелото ме вълнение и развеселено прошепнах.
- Скоро ще ни намерят и ще се махнем от тук. А ти - засмях се. - Ти ще си на два метра под земята.
- Помисли си пак. - отвърна познат за мен глас и отворих очи. Беше... Уаят?!
Върнете се в началото Go down
Деймън Коул Търнър
± Полу-Вещица,Полу-Демон ±
± Полу-Вещица,Полу-Демон ±
Деймън Коул Търнър


Майка;Баща : Майка-чародейка;Баща-Изворът на злото
Ниво : 10/10
Придобити сили: : Проекция и Силов Щит
Първична сила: : Телекинеза
Купидонска кръв: : не
Уайтуайтърска кръв: : не
Пол : Male Брой мнения : 29
Точки: : 147569
Години на героя: : 36
Местожителство Местожителство : Сан Франциско
Работа/Хоби : Работи в адвокатската кантора
Гадже : ноуп

Скритата част от Подземното царство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата част от Подземното царство   Скритата част от Подземното царство Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 11:08 am

Уайат ме изумяваше още откакто дойде тук долу. Силите му действаха, което ме убеждаваше, че вече е като мен. Щеше да стане много добър демон. И все пак...
- Права е. Щом пуснахме сестра ми, тя най-вероятно вече ще е предупредила другите и ще дойдат след няколко часа.
Уайат ми обърна внимание.
- Какво ще правим тогава?
- Направи силов щит около мястото. Не искаме добрите да преминат, нали?! - настаних се на един от столовете.
- Ще ми отнеме време. Предлагам да отведеш момичето някъде за малко.
Погледнах към Мелинда, която едвам дишаше.
- Добре... предполагам, че е добра идея засега.
Отидох до нея и ни прехвърлих.

П.П.: Ето тук се прехвърляме - https://the-charmed-ones.bulgarianforum.net/forum-f18/topic-t50.htm :D
П.П.1: Изабела, ако искаш може да ни локализираш и да дойдеш при нас ;)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скритата част от Подземното царство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата част от Подземното царство   Скритата част от Подземното царство Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Скритата част от Подземното царство
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Покрайнините на Подземното царство

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Роул Плей на Чародейките. :: Сан Франсиско :: Подземното Царство!-
Идете на: